Naklejki na ścianę dinozaury

by Admin


Posted on 22-06-2023 07:55 AMNaklejki na ścianę dinozaury są idealnym dodatkiem dekoracyjnym do dziecięcego pokoju. email Stworzyliśmy kolekcję wzorów i motywów, które przeniosą twoje dziecko w odległe czasy prehistoryczne. Dinozaury naklejki na ścianę prezentują się niezwykle oryginalnie - przy ich tworzeniu zadbaliśmy o każdy szczegół! zależało nam na stworzeniu takich naklejek, które będą przedstawiały świat dinozaurów w sposób najbardziej przyjazny dla dziecka. Naklejki na ścianę z dinozaurami i prehistorycznymi motywami to sposób na udaną dekorację do pokoju dziecięcego. Naklejki pozwolą na stworzenie klimatycznego wnętrza, inspirującego do wspaniałej kreatywnej zabawy. Naklejki oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią również funkcję edukacyjną, dzięki nim dziecko może przenieść się w czasy prehistoryczne i zapoznać się ze światem dinozaurów.
https://igibee.pl/kategoria-produktu/naklejki/zwierzeta-naklejki/dinozaury/

Opis naklejka na ścianę do pokoju dziecięcego w modnych pastelowych kolorach. Taka dekoracja to świetny pomysł na ozdobienie pokoju dla dziecka, z pewnością wywoła promienny uśmiech na jego twarzy, a świetne żywe kolory będą wspaniale prezentować się na ścianie. Naklejki wydrukowane są na foli samoprzylepnej matowej pcv, którą możemy stosować na wszystkie płaskie powierzchnie np. Ściany, meble, lustra itp. Naklejki mają żywe kolory, tusze spełniają normy dla zabawek dla dzieci jak również na tapety do wnętrz. Naklejki wycinane są po obrysie, pozwala to stworzyć własną niepowtarzalną aranżację. Nanoszenie naklejek na powierzchnię jest bardzo prostą czynnością z którą również poradzi sobie wasza pociecha.

Naklejki wydrukowane są na foli samoprzylepnej matowej pcv, którą możemy stosować na wszystkie płaskie powierzchnie np. Ściany, meble, lustra itp. Naklejki mają żywe kolory, tusze spełniają normy dla zabawek dla dzieci jak również na tapety do wnętrz. Naklejki wycinane są po obrysie, pozwala to stworzyć własną niepowtarzalną aranżację. Nanoszenie naklejek na powierzchnię jest bardzo prostą czynnością z którą również poradzi sobie wasza pociecha. Wyklejanie pokoju może byc wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Chcąc uzyskać zadawalający efekt powinniśmy zadać sobie pytanie, jaką powierznię mamy przeznaczoną na dekoracje. Nasze aranżacje przeważnie przedstawiają efekt użycia dużego arkusza 120 cm 240cm, jeżeli mamy do dyspozycji wolną ścianę o szerokości 300 cm oraz wysokości 250 cm, to będzie idealny wybór - arkusz  120 cm x 240 cm.

W kolekcji homesticker oferujemy różnorodne naklejki na ścianę z motywem dinozaurów – zarówno prezentujące te olbrzymie gady w realistycznym ujęciu, jak i tym nieco bardziej bajkowym. Szeroki wachlarz dostępnych w kolekcji motywów sprawia, że każdy znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, regularnie więc dostarczamy im także nowe wzory. Kolorowe i przykłuwające uwagę naklejki ścienne z dinozaurami dodadzą uroku i podkreślają charakter niemal każdego z wybranych pomieszczeń. Na tym jednak nie kończą się ich możliwości – tego typu ozdoby mogą udekorować nie tylko naszą ścianę, ale także np. Drzwi prowadzące do pomieszczenia lub inną powierzchnię.

Naklejki Zestaw Pterodaktyle DK400

W skład zestawu wchodzą: 4 dinozaury, palma, skały, muszle. Dokładne wymiary podane na ostatnim zdjęciu. Kolekcja naklejek na ścianę dinozaury powstała z myślą o miłośnikach prehistorii. Idealnie sprawdzi się w pokojach małych odkrywców i miłośników wielkich gadów. Naklejki z serii dinozaury w łatwy sposób pozwolą odmienić dziecięcy pokój w park jurajski. Cała seria została zaprojektowana tak, aby idealnie ze sobą współgrała i tworzyła spójną kompozycję. Naklejka na ścianę dinozaury ii to oryginalny produkt zaprojektowany i wyprodukowany w polsce. Wydrukowana jest na najwyższej jakości folii, pokryta matowym laminatem zabezpieczającym przed zarysowaniami, wykonana z największą starannością i dbałością o detale. Naklejka na ścianę nie posiada tła - wycięta jest po obrysie, co oznacza, że można przykleić ją na podłożu w dowolnym kolorze. working

Fantastyczne naklejki na ścianę dinozaury zestaw z pewnością zachwycą twojego małego odkrywcę. Naklejki dinozaury są idealnym dodatkiem do pokoju chłopca i zaaranżują pokój z motywem dino. Od teraz dinozaury będą mu towarzyszyć we wszystkich czynnościach dnia codziennego. W zestawie znajdziesz urocze zębate gady oraz elementy skalne i roślinne w wersji miniaturowej. Drukowane naklejki do dowolnej aranżacji pokoju dziecięcego, wycinane z folii matowej, możesz umieścić na wybranej gładkiej powierzchni: ścianie, oknie, drzwiach czy meblach. Ale aranżacja na naklejkach wcale kończyć się nie musi wzbogać ją plakatami lub miarką wzrostu z kolekcji i rozpocznij przygodę ze światem dinozaurów!.